machine fabriek eerbeek

Nieuws

Plasma Transferred Arc (PTA) lassen om sterkere, slijtvaste of corrosiebestendige lagen te verkrijgen (hardfacing of cladding). Voorbeelden zijn RVS 307 / 316, Stellite 6 / 21 en Inconel 625.

Klik op de foto voor een YouTube filmpje van het Stellite 6 lassen.
 

      

      

 

MFE heeft zich recent gecertificeerd voor de ISO 14001 Milieumanagement en de ISO 3834-2 Lassen.
Deze uitbreidingen zijn een logisch vervolg op de eerder behaalde ISO 9001 en de VCA*.
Met deze nieuwe certificeringen verwacht MFE nog beter te voldoen aan eisen en wensen van haar klanten, zowel nationaal als internationaal.

Contact

Postadres:
Postbus 49, 6960 AA, Eerbeek
T:  +31 (0)313 - 674 674
F:  +31 (0)313 - 674 675
E:  info@mfe.nl
I:   www.mfe.nl

Bezoekadres Eerbeek:
Loubergweg 7, 6961 EJ, Eerbeek

Bezoekadres Kampen:
Ertsstraat 2a, 8263 BN, Kampen

 

 Directie Algemeen Han Schoppink schoppink@mfe.nl
  Verkoop en Techniek Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
       
Verkoop  Engineering & Industrial Maintenance Frans Mulder  mulder@mfe.nl
  Machining & Construction  Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
  Export Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
  Algemeen   sales@mfe.nl
       
Reparatie Algemeen Henk Zeisseink zeisseink@mfe.nl
  Montage extern Rob Hendrickx hendrickx@mfe.nl
  Slijpen Hans Wesselink wesselink@mfe.nl
       
Engineering   Hans Hurenkamp hurenkamp@mfe.nl 
       
Kwaliteit   Han Schoppink schoppink@mfe.nl